Puchar Bałtyku nordic walking

Kolejne zawody z cyklu Puchar Bałtyku nordic walking, na których startowali reprezentanci Barlinka odbyły się w Pogorzelicy. Całą drogę towarzyszyły nam obawy o pogodę. Jednak na miejscu okazało się, że do dobrego humoru uczestników i wspaniałej atmosfery dostosowała się aura, obdarzając nas słońcem.

Więcej…

 

W poszukiwaniu wiosny

22 marca odbył się rajd „W poszukiwaniu wiosny” do Moczydła. Rozpoczął się na Rynku Miejskim rozgrzewką poprowadzoną przez Katarzynę Mielcarek. W rajdzie liczącym 11,5 km po Puszczy Barlineckiej, wzięli udział pasjonaci nordic walking, wśród których była również młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Barlinku.

Więcej…

 

Ferie z kijkami w Europejskiej Stolicy NW!

Dzieci i młodzież w ramach programu zajęć Ferie z Pegazem 2014 uczestniczyły w  rajdzie nordic walking po Puszczy Barlineckiej. Instruktorzy nordic walking przeprowadzili z uczestnikami rozgrzewkę i marsz pięknymi terenami leśnymi w okolicy Barlinka.

Więcej…

 

Rajd Papieski

Rajd Papieski do Szkoły Podstawowej im . Jana Pawła II  odbył się 16 maja 2014. Marsz był również częścią ogólnopolskiej akcji - Nordic Walking Studentów Uniwersytetów Trzeciego wieku - 2014. Organizatorami spotkania był UTW - Barlinek , CIT Barlinek i SP Mostkowo.

Więcej…

 

Rajd Karnawałowy NW 2014 już za nami!

W sobotę 15.02.2014 ponad 50 osób mimo małego deszczu spotkało się na rynku na walentynkowo- karnawałowym rajdzie nordic walking z cyklu Cztery Pory Roku z Nordic Walking w Barlinek Europejskiej Stolicy Nordic Walking.

Więcej…

 

Szlakiem Pyrzyckich Zabytków

Miłośnicy chodzenia z kijkami w sobotę 14 czerwca, można powiedzieć „opanowali” Pyrzyce. Tego dnia bowiem na zaproszenie od Burmistrza  tego miasta przyjechała grupa z Barlinka. Miał tam miejsce Rajd Nordic Walking „Szlakiem Pyrzyckich Zabytków”.

Więcej…

 
Polecamy