Wokół Jeziora Barlineckiego

Trasa wokół Jeziora Barlineckiego - ok 10 km, 2 godziny 2 minuty i 410 kCal spalonych :) Oczywiście w nagrodę za wysiłek Mistrz Grillowy Piotr serwował kiełbaski :))

Więcej…

 

Spotkanie Młodych w Barlinku Europejskiej Stolicy Nordic Walking

Na spotkanie Młodych 2014 przyjechało ok 1500 osób do naszego miasta. Barlinek przygotował wiele atrakcji, jedna z nich to oczywiście nordic walking. Dla grupy ok 80 osób zajęcia poprowadzili trenerzy nw :Katarzyna Mielcarek, Bożena Rudnicka i Piotr Rosenkiewicz.

Więcej…

 

Zapraszamy na rajd do "Doliny Bielika"

Serdecznie zapraszamy na Rajd Nordic Walking „W poszukiwaniu wiosny” - do „Doliny Bielika” w Moczydle. Impreza odbędzie się w sobotę 22 marca 2014r. o godz. 9.30. Zapisy w Centrum Informacji Turystycznej do 19 marca, koszt: dorośli 8 zł, dzieci 5 zł. Bawcie się z nami! Zapraszamy!

Więcej…

 

Nordic Walking na szlaku historii Barlineckich Młynów!

Marsz nordic walking, przyroda i historia młynów nad Młynówką i Płonią – taką mieszankę atrakcji zaliczyli pasjonaci nordic walking na rajdzie 21.09.2013  W Europejskiej Stolicy Nordic Walking. Na rajd „Szlakiem Młynów Barlineckich”, który odbywał się w ramach 43 Rajdu Lubuskiego przybyły grupy z Pyrzyc, z Gorzowa i oczywiście mieszkańcy Barlinka.

Więcej…

 

Mistrzostwa Polski Nordic Walking w Barlinku za nami!

7 września w Barlinku odbyły się Mistrzostwa Polski w Nordic Walking w ramach Pucharu Bałtyku oraz Otwarte Mistrzostwa NW Euroregionu Pomeranii. Od 2008 roku Europejskiej Stolicy Nordic Walking organizuje zawody szybkiego marszu z kijami. W tym roku po pięciu latach doświadczeń Barlinek zorganizował Mistrzostwa Polski Nordic Walking.

Więcej…

 

Marko Kantaneva zaprasza na Mistrzostwa Polski

 
Polecamy