Walory i leśne stwory

W piękną jesienną sobotę  29 września 2012 wielka grupa uczestników rajdu pt. Walory i leśne stwory - wyruszyła na „magiczną trasę” przygotowaną przez Zespół Edukacji Regionalnej działający przy SP4. Patronat nad rajdem objęła Dyrektor SP-4 Elżbieta Trautman, która ufundowała trzy wartościowe pióra dla zwycięzców konkursu na hasło promujące Barlinek i jego walory.

Więcej…

 

Finał Pucharu Polski i Świata Nordic Walking

W sobotę 6 października odbył się Wielki Finał Pucharu Polski i Świata Nordic Walking w Gdańsku. Była to jednocześnie już siódma i ostatnia eliminacja Pucharu Polski. Wystartowało w niej około 500 zawodników z całej Polski i nie tylko, a wśród nich 16-to osobowa ekipa reprezentująca Europejską Stolicę Nordic Walking pod szyldem „Barlinek to mnie rusza”.

Więcej…

 

Wielka 7 Barlinecka pobiła rekord Polski!

08 września na Stadionie Miejskim zebrali się pasjonaci Nordic Walking, którzy zjechali do naszego miasta z całej Polski oraz Niemiec. Przywitała ich Królowa Puszczy Barlineckiej wraz ze swoimi skrzatami. Królewski orszak zajechał na stadion białą limuzyną z oryginalną tablica rejestracyjną „Królowa Puszczy Barlineckiej”.

Więcej…

 

Zapraszamy na Rajd Nordic Walking

Serdecznie zapraszamy na drugi już organizowany przez Szkołę Podstawową nr  4 w Barlinku Rajd Nordic Walking . W tym roku trasa wiedzie do Młyna Papierni a zaczyna się przy SP4. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, kostiumowych niespodzianek oraz nagrody do losowania i pyszny poczęstunek.

Więcej…

 

Zapraszamy na Wielką 7 Barlinecką

Europejska Stolica Nordic Walking zaprasza na Otwarte Mistrzostwa Nordic Walking Euroregionu Pomeranii w Ramach Pucharu Polskiej Federacji Nordic Walking 08.09.2012 – Wielka Siódemka Barlinecka.

Więcej…

 

Małe Osielsko - Wielka Impreza Nordic Walking

11 sierpnia w małej gminie wiejskiej Osielsko na obrzeżach Bydgoszczy, odbyły się kolejne, czwarte zawody z cyklu Pucharu Polski w Nordic Walking. Frekwencja przerosła wszelkie oczekiwania organizatorów i startujących. Na starcie stanęło 419 zawodników z całej Polski w tym oczywiście 17-to osobowa reprezentacja Europejskiej Stolicy Nordic Walking Barlinka.

Więcej…

 
Polecamy