„Ekstremalny” Puchar Polski Nordic Walking w Pakości

Barlineccy kijkarze rozpoczęli wakacje od startu w III eliminacji Pucharu Polski w Pakości. Zawody zostały rozegrane 30 czerwca na terenie „Kalwarii Pakoskiej”. W imprezie brało udział około 300 zawodników z całej Polski, w tym 15-to osobowa ekipa z Barlinka.

Więcej…

 

Słonecznikowe wieści - odkryliśmy Nordic Walking

Wraz z podopiecznymi Środowiskowego Domu Samopomocy "Słonecznik", w piękny, słoneczny dzień 5 lipca odkryliśmy tajemnicę sportu jakim jest Nordic Walking. Z pozoru prosta, mało wymagająca aktywność fizyczna, w praktyce- angażująca wszystkie mięśnie naszych ciał do skraju wyczerpania.

Więcej…

 

Wycieczka do Witnicy

Barlinecki Ośrodek Kultury – Centrum Informacji Turystycznej oraz PTTK "Bobrusie" serdecznie zapraszają na wycieczkę do Witnicy i Nowin Wielkich. W programie wycieczki m.in. zwiedzanie parku drogowskazów i kamieni milowych, Browar Witnica oraz park dinozaurów.

Więcej…

 

Puchar Polski PFNW w Inowrocławiu i kolejne 7 pucharów dla Barlinka!

W dniu 19.05.2012 r. w Inowrocławiu odbyły się kolejne zawody z cyklu Puchar Polski Nordic Walking w których wzięła udział Reprezentacja Europejskiej Stolicy Nordic Walking. Barlineccy kijkarze po zaciętej walce  uzyskali bardzo dobre wyniki.

Więcej…

 

Spacer szlakiem młynów

PTTK "Bobrusie", CIT, BOK zapraszają 20 maja (niedziela) na "SPACER SZLAKIEM MŁYNÓW". W programie: Wizyta w Młynie Papiernia oraz ognisko. Prowiant we własnym zakresie. Zbiórka o 9.30 w Centrum Informacji Turystycznej. Dzieci do 10 lat muszą być z opiekunem. Pogoda zapewniona.

Więcej…

 

Polsko-Duńskie spotkanie na szlaku Nordic Walking

Przez dwa dni pasjonaci Nordic Walking z Danii i Barlinka maszerowali po trasach  wokół Europejskiej Stolicy NW. W poniedziałek 07 maja br. cała grupa, ponad pięćdziesięciu uczestników, spotkała się w ogrodach Hotelu Barlinek, gdzie odbyła się wspólna rozgrzewka przed wyjściem na trasy.

Więcej…

 
Polecamy