ZAPRASZAMY NA KARNAWAŁOWY RAJD NW

BOK - Centrum Informacji Turystycznej, zaprasza 04 lutego na Karnawałowy Rajd Nordic Walking. Rozpoczynamy wspólną rozgrzewką o godz. 10 na Rynku Miejskim w Barlinku. Na zakończenie wspólnego marszu nw na uczestników czeka zabawa karnawałowa w Europejskim Centrum Spotkań (nie zapomnijcie o ciekawym stroju).

Więcej…

 

Zapraszamy na Wielką 7 Barlinecką

Już 13 września największa impreza nordic walking w Polsce! Zapraszamy mieszkańców Barlinka, miłośników chodzenia z kijami na II Mistrzostwa Polski Nordic Walking w ramach Pucharu Bałtyku Nordic Walking 2014.

Więcej…

 

Nordic Walking dla każdego

W każdą środę zapraszamy wszystkich chętnych, w szczególności dzieci i młodzież,  na treningi NW, które poprowadzą,  instruktorzy  - Pani Bożena Rudnicka i Piotr Rosenkiewicz. Treningi będą doskonałą formą do aktywnego spędzania czasu wolnego, propagowania zdrowego stylu życia z dala od używek.

Więcej…

 

Rajd NA SZLAKU MŁYNÓW W DOLINIE PŁONI

Wielki rajd organizowany raz w roku z PTTK Ziemia Gorzowska  odbył w tym roku nowym szlakiem dla turystów - szlakiem historii barlineckich młynów w dniu 31 maja 2014r. Na turystyczne spotkanie przyjechali goście z Gorzowa i goście z PTTK Berlińskiej Polonii.

Więcej…

 

Turniej Turystyczno-Krajoznawczy PTTK

W Barlinku został rozegrany Finał Centralny Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego  PTTK (OMTTK PTTK) oraz odbyło się szkolenie Młodzieżowych Liderów Turystyki z całej Polski.

Więcej…

 

III Drużynowe Mistrzostwa "Orientuj się z Nordic Walking" 2014

W sobotę 26 kwietnia odbyły się Mistrzostwa Drużynowe "Orientuj się z Nordic Walking ". Siedem drużyn walczyło o Puchar Burmistrza Barlinka. Imprezę otworzył fundator pucharu -  Zygmunt Siarkiewicz.

Więcej…

 
Polecamy