Wielka Siódemka Barlinecka – Puchar Polski już za nami!

W słoneczny wrześniowy dzień na terenie obiektów sportowych Publicznego Gimnazjum Nr 1 przy ul. Leśnej, dokładnie 10 września 2011r rozegrane zostały zawody Pucharu Polski w Nordic Walking - Wielka Siódemka Barlinecka.

Więcej…

 

Reprezentacja Barlinka już po II Zawodach Pucharu Polski w Nordic Walking 2011

W sobotę 09.lipca 2011 zostały rozegrane kolejne zawody Pucharu Polski w miejscowości Pakość. Marsz odbywał się w temperaturze ponad 30 stopni dlatego pomoc medyczna często interweniowała przy zasłabnięciach zawodników.

Więcej…

 

Królewski Rajd Nordic Walking

Podczas Barlineckich Świętojanek w niedzielę 26.06.2011 odbył się rajd Nordic Walking po Puszczy Barlineckiej . W rajdzie wzięli udział goście  z partnerskich miast Barlinka z Eksjo ze Szwecji, z Prenzlau i Schneverdingen z Niemiec oraz pasjonaci Nordic Walking z Barlinka i turyści.

Więcej…

 

Kolejny sukces reprezentancji Barlinka

Kolejny sukces reprezentancji Barlinka w odsłonie Pucharu Polski Nordic Walking. II edycja tegorocznego cyklu odbyła się 18 czerwca w Starogardzie Gdańskim, podczas I Kociewskiego Pikniku. Więcej dowiedzą się Państwo tutaj

 

I Otwarte Młodzieżowe Mistrzostwa Drużynowe „Orientuj się z Nordic Walking” już za nami!

W sobotę 6 drużyn z Sulęcina Myśliborza i Barlinka walczyło o Puchar Burmistrza Barlinka. Wspólna rozgrzewka i start drużyn odbył się na rynku miasta. Trasę przeszli również  Pasjonaci Nordic Walking, którzy uczestniczą w każdej barlineckiej imprezie NW.  

Więcej…

 

Wypoczywajmy aktywnie w Barlinku latem 2011!

Centrum Informacji Turystycznej w Barlinku serdecznie zaprasza do skorzystania z  oferty barlineckich firm i jednostek przygotowanych specjalnie na Lato 2011. W Barlinku nie można się nudzić!  

Więcej…

 
Polecamy