Jubileuszowy PIKNIK NAD ODRĄ

W dniach 7-8 maja 2011 w Szczecinie odbył się 20 jubileuszowy "PIKNIK NAD ODRĄ". Na tarasie przy Wałach Chrobrego, na ponad 100 stoiskach w specjalnie utworzonej strefie, producenci z całej Polski pokazali jak powstają tradycyjne produkty najlepszej jakości, oraz pokazano najciekawsze oferty turystyczne z kraju.

Więcej…

 

Papieski Marsz Nordic Walking w Szczecinie

Ponad 90 osób z Barlinka wzięło udział w marszu Nordic Walking w wigilię Beatyfikacji Papieża Jana Pawła II. Z grupą z Barlinka na rajd pojechała, grupa gości z Danii, która  wypoczywała w Hotelu Barlinek. Dzieci i młodzież otrzymała symboliczne koszulki z logiem 60 – lecia Parafii pw. NS  NMP w Barlinku.

Więcej…

 

Wiosenne Tradycje, Nordic Walking i Morsy

Wiele śmiechu, radości i pożytku dla zdrowia przyniósł dzień "Powitania Wiosny" zorganizowany przez CIT-BOK i Ośrodek Wypoczynkowy "Pod Sosnami" w niedzielę 27.03.2011 w Barlinku. Europejska Stolica Nordic Walking poszukiwała wiosny w Puszczy Barlineckiej maszerując z kijkami. Przed południem grupa ok. 90 osób wyruszyła po rozgrzewce przeprowadzonej na plaży zabytkowego kąpieliska na rajd.

Więcej…

 

III Karnawałowy Rajd Nordic Walking

Mimo niesprzyjającej aury w sobotę piątego lutego pasjonaci Nordic Walking stawili się liczną grupa ok.80 osób na III Karnawałowy Rajd Nordic Walking. Celem marszu były Dziedzice a dokładnie obiekt Stowarzyszenia Przyjaciół Dziedzic.

Więcej…

 

Mikołajowy Rajd Nordic Walking

Iskrzący w słońcu świeży śnieg wśród drzew, świetne humory oraz stroje uczestników rajdu sprawiły, że Mikołajowy Rajd Nordic Walking 2010 był bardzo udaną imprezą. Wszyscy uczestnicy spotkali się w sobotni poranek pod choinką na rynku miasta.

Więcej…

 

Jesienna zabawa z Nordic Walking

W słoneczną sobotę w konwencji rajdu na orientacje ponad 80 osób bawiło się na Jesiennym Rajdzie Nordic Walking z cyklu Cztery Pory Roku z Nordic Walking w Barlinku. Na rajd przyjechali również goście z Drezdenka i Szczecina.

Więcej…

 
Polecamy