Barlinek wśród cudów funduszy europejskich

W dniach 1-2 października 2010 r. w Warszawie odbyło się III Forum Funduszy Europejskich w ramach, którego na uroczystej gali w Teatrze Dramatycznym wręczono nagrody główne w III edycji konkursu „Polska Pięknieje - 7 Cudów Funduszy Europejskich”.

Więcej…

 

Nowe trzy patronackie trasy Europejskiej Stolicy Nordic Walking otwarte w Sulęcinie!

Już w dwóch miastach Łobez i Sulęcin zostały otwarte trasy Nordic Walking pod Patronatem Europejskiej Stolicy Nordic Walking. W Łobzie w województwie zachodniopomorskim powstały dwie trasy a w Sulęcinie Województwo Lubuskie powstały trzy trasy.

Więcej…

 

Spacerek Nordic Walking

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w spacerku Nordic Walking 30 września 2010. Spotkanie pod biurem CIT godz. 18.00. Organizator BOK-CIT Barlinek tel. 95 7462-874 lub 607-594-152.

Więcej…

 

Wznawiamy spacerki Nordic Walking

Wznawiamy spacerki nordic walking po sezonie letnim! Serdecznie zapraszamy na spacerek Nordic Walking,  który odbędzie się dnia 23.09.2010r. (czwartek). Spotykamy się przy Centrum Informacji Turystycznej ul. Paderewskiego 7 o godz. 18.00.

Więcej…

 

Mistrzostwa Europejskiej Stolicy Nordic Walking

18 września na terenie obiektów sportowych Publicznego Gimnazjum nr 1 w Barlinku, przy ul. Leśnej odbyły się I Mistrzostwa Europejskiej Stolicy Nordic Walking. W marsz po Puszczy Barlineckiej wyruszyło ok. 170 zawodników w tym goście specjalni – aktorka Dorota Stalińska i olimpijczycy Piotr Małachowski i Łukasz Chyła.

Więcej…

 

Już za kilka dni Mistrzostwa Europejskiej Stolicy NW

Przypominamy, że już za kilka dni 18. września w Barlinku odbędą się Mistrzostwa Europejskiej Stolicy Nordic Walking. Na obiektach sportowych Publicznego Gimnazjum nr 1 przy ul. Leśnej rywalizować będą VIP'y, dzieci szkół podstawowych, gimnazjów oraz w Otwartym Marszu wszyscy, którzy mają ochotę na „marsz z kijkami”.

Więcej…

 
Polecamy