Nowe trasy Nordic Walking pod patronatem Europejskiej Stolicy NW.

W październiku w otoczeniu pięknej jesiennej aury w Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach odbyło się uroczyste otwarcie trzech  tras Nordic Walking. Impreza rozpoczęła się oficjalnym odsłonięciem tablicy z trasami nw, która znajduje się przy wejściu do ogrodu.

 

Następnie grupa gości i pasjonatów Nordic Walking przeniosła się do Pałacu by obejrzeć prezentacje walorów nowych tras nw. Burmistrz Barlinka Zygmunt Siarkiewicz wręczył na ręce Wójta Przelewic Marka Kibały - dyplom gratulacyjny. Ostatnim punktem spotkania była nauka techniki, spacer po trasie w ogrodzie oraz konkursy z nw. Barlinek  jako patronat wsparł organizatorów pomocą instruktorską w części praktycznej imprezy.

Gmina Przelewice przygotowała trzy trasy:
1. Trasa Tysiąca Barw , która znajduje się na terenie Ogrodu Dendrologicznego w Przelewicach. Trasa pętlowa o długości 3,7 km.
2. Trasa do Kłodzina „Strzała”. Trasa wahadłowa  2,6 km.
3. Trasa do Kluk „Polne krajobrazy”. Trasa wahadłowa 4.7 km.

Pobierz tablice tras >>

Pobierz ulotkę >>

Wszystkie trasy mają początek na parkingu Ogrodu Dendrologicznego w Przelewicach. Trasy do Kluk i Kłodzina prowadzą głównie polnymi drogami wijącymi się na otwartych przestrzeniach uprawnych pól i łąk. Ukazując prawdziwie sielskie krajobrazy.

Zapraszamy do korzystania z tras Nordic Walking w Przelewicach !

 
Polecamy