Zapraszamy na Wielką 7 Barlinecką

Już 7 września w Barlinku zagoszczą najlepsi zawodnicy nordic walking a to za sprawą odbywających się w naszym mieście Mistrzostwach Polski Nordic Walking w ramach Pucharu Bałtyku Nordic Walking oraz II Otwartych Mistrzostwach Noridc Walking Euroregionu Pomerania.

Każdy będzie miał możliwość sprawdzenia swoich sił w marszu Nordic Walking w kategorii kobiet lub mężczyzn na dystansach:
5 km – 9 kategorii wiekowych
10 km – 5 kategorii wiekowych
20 km – start otwarty

Zawodnik z najlepszym czasem z poszczególnych dystansów nagrodzony zostanie także Pucharem Burmistrza Barlinka. Dodatkowo w ramach II Otwartych Mistrzostw Nordic Walking Euroregionu przyznany zostanie Puchar Burmistrza Barlinka za najlepszy czas na wszystkich dystansach.

Każdy uczestnik otrzyma medal i koszulkę! Medale dla uczestników produkuje firma Jerzego Kuleja  "Medalierstwo".

Rajd rekreacyjny dla chętnych po trasie zawodów.

Gość Specjalny dwukrotny mistrz olimpijski: Tomasz Kucharski

Więcej informacji o zawodach i zapisy na stronie: www.7nw.pl
Kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel: 95-74-62-874

Organizatorzy:
Burmistrz Barlinka, Barlinecki Ośrodek Kultury, chodzezkijami.pl
DLA KAŻDEGO   KOSZULKA, LOSOWANIE NAGRÓD WŚRÓD UCZESTNIKÓW
( ROWER, PULSOMETRY, MARKOWE PLECAKI … )!
W ubiegłym roku rower, którego właściciela wylosowała Królowa Puszczy Barlineckiej, został w Barlinku. Zachęcamy więc mieszkańców naszego miasta do udziału w zawodach!

Wielka 7 Barlinecka
Stadion Miejski im. B. Bagińskiego
ul. Sportowa 1
Szczegóły na plakacie


Zawody realizowane są w ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.”

 
Polecamy