Nowe trzy patronackie trasy Europejskiej Stolicy Nordic Walking otwarte w Sulęcinie!

Już w dwóch miastach Łobez i Sulęcin zostały otwarte trasy Nordic Walking pod Patronatem Europejskiej Stolicy Nordic Walking. W Łobzie w województwie zachodniopomorskim powstały dwie trasy a w Sulęcinie Województwo Lubuskie powstały trzy trasy.

Na wszystkich nowych trasach istniej takie samo oznakowanie jak na trasach w Barlinku. Na tablicach informacyjnych o przebiegu tras widnieje logo Patronatu Barlinka.

W minioną sobotę 25.09.2010r. Sulęcin świętował otwarcie nowych tras. Z tej okazji przyjechało ok. 200 pasjonatów NW na rajd. Miasto nazwało swoje trasy bardzo smakowicie: Szarlotka, Napoleonka, Jagodzianka.

Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki i smaczny posiłek. Barlinek reprezentowała grupa ok. 20 osób. Młodzież z PG 1 wróciła z  wspaniałymi nagrodami, które wygrała w konkursach. Pani Kasia Mielcarek z Nikolą Przeniosło z PG 1 wręczyły list gratulacyjny i upominki od Burmistrza Barlinka na ręce Burmistrza Sulęcina.

Opiekunami grupy młodzieży z Barlinka były instruktorki NW Agata Kuligowska i Agnieszka Miśko. Impreza została bardzo dobrze przygotowana, wszyscy się świetnie bawili a Pan Burmistrz Sulęcina zadeklarował rozwinąć ścisłą  współprace z Barlinkiem w ramach Nordic Walking i zapowiedział, że Sulęcin przyjedzie autokarem na rajd jesienny do Barlinka.

Foto: CIT Barlinek

 
Polecamy