Aktualności

Kolejny Puchar dla Barlinka za nordic walking!

Młodzież, ze Szkoły Podstawowej nr1 w Barlinku pod opieką Pani Bożeny Rudnickiej i Pana Piotra Rosenkiewicza  oraz pasjonaci nordic walking reprezentowali Europejską Stolicę Nordic Walking na imprezie Bieg Dnia Olimpijczyka w Przelewicach w dniu 21.06.2013r. Barlinek startował w marszu nordic walking i w biegach.

Więcej…

 

Lato w Puszczy Barlineckiej

Serdecznie zapraszamy na rajd nordic walking "Lato w Puszczy Barlineckiej" z ogniskiem w Ośrodku Wypoczynkowym w Janowie. Zapraszamy do aktywnego spędzenia soboty wśród barlineckiej przyrody. Udział bezpłatny. Gwarantowane niespodzianki do losowania!

Więcej…

 

11 medali dla Barlinka na zawodach Pucharu Bałtyku w Gdyni i 13 w Słupsku!

27 kwietnia w Gdyni odbyła się pierwsza impreza z cyklu Pucharu Bałtyku - Gdynia Trail Nordic Walking. Na starcie stanęło około 150 zawodniczek i zawodników. Dwie trasy, 5 i 9,5 km prowadziły po leśnych duktach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Więcej…

 

III Mistrzostwa o Puchar Burmistrza Barlinka "Orientuj się z nordic walking"

Już po raz trzeci zostały zorganizowane drużynowe zawody nordic walking dla dzieci i młodzieży na orientację. W tegorocznej edycji walczyło 8 drużyn; SP 1, SP 4, SP Mostkowo, PG1 dwie drużyny, PG2, OSiW i drużyna z Krzynki.

Więcej…

 

Nordic Walking na szlaku legend!

W sobotę 27 kwietnia grupa ok.140 osób spotkała się na rajdzie „Z legendą przez Puszczę Barlinecką”. Uczestnicy marszu i trasy rowerowej przeszli błękitną trasę legend, na której były przygotowane cztery stacje legend. Jak przystało na Europejską Stolicę Nordic Walking wiele osób maszerowało z kijkami.

Więcej…

 
Polecamy