Aktualności

 

Zapraszamy na Wielką 7 Barlinecką

Europejska Stolica Nordic Walking zaprasza na Otwarte Mistrzostwa Nordic Walking Euroregionu Pomeranii w Ramach Pucharu Polskiej Federacji Nordic Walking 08.09.2012 – Wielka Siódemka Barlinecka.

Więcej…

 

Małe Osielsko - Wielka Impreza Nordic Walking

11 sierpnia w małej gminie wiejskiej Osielsko na obrzeżach Bydgoszczy, odbyły się kolejne, czwarte zawody z cyklu Pucharu Polski w Nordic Walking. Frekwencja przerosła wszelkie oczekiwania organizatorów i startujących. Na starcie stanęło 419 zawodników z całej Polski w tym oczywiście 17-to osobowa reprezentacja Europejskiej Stolicy Nordic Walking Barlinka.

Więcej…

 

„Ekstremalny” Puchar Polski Nordic Walking w Pakości

Barlineccy kijkarze rozpoczęli wakacje od startu w III eliminacji Pucharu Polski w Pakości. Zawody zostały rozegrane 30 czerwca na terenie „Kalwarii Pakoskiej”. W imprezie brało udział około 300 zawodników z całej Polski, w tym 15-to osobowa ekipa z Barlinka.

Więcej…

 

Słonecznikowe wieści - odkryliśmy Nordic Walking

Wraz z podopiecznymi Środowiskowego Domu Samopomocy "Słonecznik", w piękny, słoneczny dzień 5 lipca odkryliśmy tajemnicę sportu jakim jest Nordic Walking. Z pozoru prosta, mało wymagająca aktywność fizyczna, w praktyce- angażująca wszystkie mięśnie naszych ciał do skraju wyczerpania.

Więcej…

 
Polecamy