Nordic Walking na szlaku legend!

W sobotę 27 kwietnia grupa ok.140 osób spotkała się na rajdzie „Z legendą przez Puszczę Barlinecką”. Uczestnicy marszu i trasy rowerowej przeszli błękitną trasę legend, na której były przygotowane cztery stacje legend. Jak przystało na Europejską Stolicę Nordic Walking wiele osób maszerowało z kijkami.

Więcej…

 

Zapraszamy na III Mistrzostwa „Orientuj się z Nordic Walking”

Zapraszamy na zawody nordic walking dla drużyn młodzieżowych. W najbliższą sobotę odbędą się III Mistrzostwa „Orientuj się z Nordic Walking” o Puchar Burmistrza Barlinka, Puchar Dyrektora SP 1 i Sołtysa Krzynki.

Więcej…

 

Cztery pory roku z nordic walking - rajd "W poszukiwaniu wiosny"

„W poszukiwaniu wiosny” - pod takim hasłem  16 marca br.  odbył się rajd Nordic Walking. Zimowa  mroźna pogoda  nie zniechęciła nordicowców, którzy licznie stawili się przy SP Nr 4 oraz na Rynku. Autokarem pojechaliśmy do miejscowości Pustać, by już pieszo przejść do Podgórza i dalej do Mostkowa.

Więcej…

 

Ferie z Nordic Walking

W Barlinku-Europejskiej Stolicy Nordic Walking ferie nie mogły się odbyć bez marszu z kijami. W ramach spotkań w Europejskim Centrum Spotkań na Podwalu 9 został zorganizowany dzień z nauką techniki Nordic Walking.

Więcej…

 

Karnawałowy Nordic Walking 2013

Kolejny już raz miłośnicy Nordic Walking uczestniczyli w karnawałowym rajdzie. Tym razem trasy wiodły po urokliwej miejscowości Przelewice i Ogrodzie Dendrologicznym. W sobotę 9 lutego 2013 r. na chętnych, ubranych w „karnawałowe kreacje” (ok.70 osób), na Barlineckim rynku czekał autokar, którym dojechaliśmy do Przelewic.

Więcej…

 

Zapraszamy na Karnawałowy Rajd Nordic Walking do Przelewic

W najbliższą sobotę 09.02.2013r zapraszamy na karnawałowy marsz nw do Przelewic. Jesienią ubiegłego roku w Przelewicach zostały otwarte trzy trasy pod patronatem Barlinka- Europejskiej Stolicy Nordic Walking. Gwarantujemy wesołą zabawę i zdrową formę spędzenia ostatniej soboty karnawału 2013.

Więcej…

 
Polecamy