Mistrzowie Polski Nordic Walking z Barlinka!

05 maja w Polanicy Zdrój odbyły się  IV Mistrzostwa Polski Nordic Walking. Barlinek – Europejską Stolicę NW reprezentowali członkowie nowopowstałej sekcji „Barlinek to mnie rusza” przy Stowarzyszeniu Kulturalno – Sportowo – Turystycznym „Pegaz”. Zawodnicy z Barlinka wystartowali na trzech dystansach i w siedmiu kategoriach wiekowych.

Więcej…

 

II Młodzieżowe Mistrzostwa Barlinka ”Orientuj się z Nordic Walking”

W sobotę 21 kwietnia odbyły się II Młodzieżowe Mistrzostwa Barlinka ”Orientuj się z Nordic Walking”. W rozgrywkach wzięło udział 5 drużyn: Buszmeni z Mostkowa, Młodzieżowa Drużyna Sołectwa Krzynka, Drużyny PG1, PG2 i SP1 z Barlinka. Na starcie nie stawiła się drużyna z SP 4.

Więcej…

 

Sezon Turystyczny 2012 w Barlinku otwarty!!!

W sobotni słoneczny dzień 21 kwietnia, w Barlinku odbyło się otwarcie sezonu turystycznego 2012. Ale nie było to zwyczajne otwarcie, gdyż najpierw miał miejsce Rajd Pomorski.

Więcej…

 

Szukamy wiosny w Puszczy Barlineckiej

CIT Barlinek - BOK  wznawia cykliczne spacerki Nordic Walking z instruktorem nw. Zapraszamy na aktywne i wesołe treningi z Nordic Walking. Każdy trening będzie rozpoczynał się zestawem ćwiczeń rozgrzewających, następnie przypomnienie techniki nw, marsz i na zakończenie ćwiczenia rozciągające. 

Więcej…

 

Orientuj się z Nordic Walking

Serdecznie zapraszamy do udziału w II Drużynowych Otwartych Młodzieżowych Mistrzostwach "Orientuj się z Nordic Walking" o Puchar Burmistrza Barlinka, które odbędą się  dnia 28.04.2011. Do pokonania będzie przygotowana tras ok. 5 km po Puszczy Barlineckiej.

Więcej…

 

Karnawałowy Rajd Nordic Walking

19 lutego odbył się IV Karnawałowy Rajd Nordic Walking zorganizowany przez Centrum Informacji Turystycznej. Trasa została podzielona na dwa etapy. Pierwszy autokarem do wsi Strąpie a dalej leśnymi ścieżkami do Dziedzic.

Więcej…

 
Polecamy