Noworoczny Spacer Barlineckiego Nordic Walking i działaczy Klubu PTTK "Bobrusie"

Mimo deszczu członkowie klubu i pasjonaci Nordic Walking otworzyli nowy 2012 rok spacerem w sobotę 07.01.12 Spacer to przejście z Barlinka do Krzynki. Trasa wiodła nową ścieżką rowerową, która świetnie nadaje się również na wędrówki piesze.

Więcej…

 

Mikołaj poszedł z... kijami?

Dwa autokary na barlineckim rynku a w nich blisko 100 osób. Każda z nich w czerwonej czapce z białym pomponem na końcu. O co chodzi? Właśnie dziś 04 grudnia odbył się Mikołajkowy Rajd Nordic Walking, którego organizatorem było BOK - Centrum Informacji Turystycznej.

Więcej…

 

Najlepsi spotkali się u Burmistrza

Barlinek nie na darmo nosi nazwę Europejskiej Stolicy Nordic Walking. Udowadniają to uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 i gimnazjaliści, na różnego rodzaju zawodach. Tytuły, medale i nagrody świadczą, że treningi nie idą na marne.

Więcej…

 

Rajd Jesienny Nordic Walking - "Międzynarodowy Rok Lasów"

15.10.2011r.(sobota) na Rynku w Barlinku  o godz 11.00 spotkało się ok. 80 uczestników Rajdu Jesiennego Nordic Walking, który przypadł w „Międzynarodowym Roku Lasów” z corocznego  cyklu „Cztery Pory Roku z Nordic Walking”. 

Więcej…

 

Nordic Walking "Barwy Jesieni"

Publiczne Gimnazjum nr1 w Barlinku zorganizowało 24.09.2011r otwarty rajd Nordic Walking "Barwy Jesieni". Rajd zamykał akcje "Aktywne soboty w Europejskiej Stolicy Nordic Walking", która trwała od czerwca do września 2011. Imprezę zorganizowały instruktorki Nordic Walking z PG1: Agnieszka Miśko i Agata Kuligowska.

Więcej…

 

Ponad 100 osób na rajdzie nw z okazji 20-lecie SP 4 "O złote Pióro Parkera"

W sobotę 17.września 2011r na plaży miejskiej rozpoczął się ok.10.00 Rajd Nordic Walking z okazji 20-lecia Szkoły Podstawowej Nr 4 im Henryka Sienkiewicza w Barlinku. Wśród uczestników nie zabrakło uczniów i nauczycieli czwórki, ale przyszli też uczniowie innych barlineckich szkół z opiekunami, a także rodzice i wszyscy lubiący ruch na świeżym powietrzu.

Więcej…

 
Polecamy