Już za kilka dni Mistrzostwa Europejskiej Stolicy NW

Przypominamy, że już za kilka dni 18. września w Barlinku odbędą się Mistrzostwa Europejskiej Stolicy Nordic Walking. Na obiektach sportowych Publicznego Gimnazjum nr 1 przy ul. Leśnej rywalizować będą VIP'y, dzieci szkół podstawowych, gimnazjów oraz w Otwartym Marszu wszyscy, którzy mają ochotę na „marsz z kijkami”.

Gośćmi honorowymi zawodów są aktorka Dorota Stalińska oraz olimpijczycy Piotr Małachowski i Łukasz Chyła. Każdego kto czuje się na siłach i chce wziąć udział w Mistrzostwach, zapraszamy do wypożyczania kijków w dniu zawodów na profesjonalnym stoisku firmy Exel by Interplastic. Tam będzie można również zapoznać się z nowinkami dotyczącymi Nordic Walking oraz zasięgnąć fachowej porady.

O bezpieczeństwo uczestników Mistrzostw zadba Medyczne Centrum Szkoleniowe w Gorzowie Wielkopolskim. Centrum zapewnia punkt medyczny wraz z wyposażeniem oraz dwóch ratowników (posiadających wieloletni straż na Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Szpitalnego Oddziału Ratunkowego oraz Zespołów Wyjazdowych Pogotowia Ratunkowego). Dodatkowo  Medyczne Centrum Szkoleniowe przygotuje specjalnie stoisko edukacyjne z zakresu pierwszej pomocy. Patronat medialny nad imprezą sprawuje Polskie Radio Szczecin, Barlinek24, eBarlinek, Echo Barlinka, Puls Barlinka, TVB24, Teletop. Patronat honorowy Burmistrz Barlinka.

ZAPRASZAMY 18. WRZEŚNIA.

 
Polecamy