Aktualności

Rajd Karnawałowy NW 2014 już za nami!

W sobotę 15.02.2014 ponad 50 osób mimo małego deszczu spotkało się na rynku na walentynkowo- karnawałowym rajdzie nordic walking z cyklu Cztery Pory Roku z Nordic Walking w Barlinek Europejskiej Stolicy Nordic Walking.

Więcej…

 

Szlakiem Pyrzyckich Zabytków

Miłośnicy chodzenia z kijkami w sobotę 14 czerwca, można powiedzieć „opanowali” Pyrzyce. Tego dnia bowiem na zaproszenie od Burmistrza  tego miasta przyjechała grupa z Barlinka. Miał tam miejsce Rajd Nordic Walking „Szlakiem Pyrzyckich Zabytków”.

Więcej…

 

Wokół Jeziora Barlineckiego

Trasa wokół Jeziora Barlineckiego - ok 10 km, 2 godziny 2 minuty i 410 kCal spalonych :) Oczywiście w nagrodę za wysiłek Mistrz Grillowy Piotr serwował kiełbaski :))

Więcej…

 

Spotkanie Młodych w Barlinku Europejskiej Stolicy Nordic Walking

Na spotkanie Młodych 2014 przyjechało ok 1500 osób do naszego miasta. Barlinek przygotował wiele atrakcji, jedna z nich to oczywiście nordic walking. Dla grupy ok 80 osób zajęcia poprowadzili trenerzy nw :Katarzyna Mielcarek, Bożena Rudnicka i Piotr Rosenkiewicz.

Więcej…

 

Zapraszamy na rajd do "Doliny Bielika"

Serdecznie zapraszamy na Rajd Nordic Walking „W poszukiwaniu wiosny” - do „Doliny Bielika” w Moczydle. Impreza odbędzie się w sobotę 22 marca 2014r. o godz. 9.30. Zapisy w Centrum Informacji Turystycznej do 19 marca, koszt: dorośli 8 zł, dzieci 5 zł. Bawcie się z nami! Zapraszamy!

Więcej…

 
Polecamy