Aktualności

Mikołajki z Nordic Walking – Żydowo

W zimowy (było ślisko, bo to pierwszy dzień odwilży) sobotni dzień na rynku miało miejsce wielkie zamieszanie. Barlinianie poubierani w czerwone stroje, (ponad 100 osób), skupili się pod choinką oraz przy Banku WBK do wspólnego zdjęcia.  Na rajd oprócz pasjonatów rajdów nw przyszły grupy z SP1, SP4 i GP nr 1 w Barlinku. Następnie w barwnej – czerwonej kolumnie ruszyli na wycieczkę.

Więcej…

 

Co to jest nordic walking? - spotkanie z przedszkolakami z Wiśniowego Sadu

Przedszkole Wiśniowy Sad zaprosiło Kasię Mielcarek trenera Nordic Walking do przeprowadzenia prezentacji i nauki podstaw Nordic Walking. Spotkanie odbyło się 22 listopada  2012 na placu przy promenadzie nad Jeziorem Barlineckim. Grupa ok. trzydziestu  przedszkolaków, pod czujnym okiem opiekunek odbyła "szkolenie techniki nw".

Więcej…

 

Rajd Mikołajkowy

Centrum Informacji Turystycznej - BOK, Nadleśnictwo Barlinek i Sołectwo Żydowo serdecznie zaprasza na Rajd Mikołajkowy. W najbliższą sobotę  15. grudnia jak co roku imprezę zaczniemy zdjęciem wszystkich „mikołajów” pod Barlinecką Świąteczną Choinką, na rynku miasta.

Więcej…

 

Nowe trasy Nordic Walking pod patronatem Europejskiej Stolicy NW.

W październiku w otoczeniu pięknej jesiennej aury w Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach odbyło się uroczyste otwarcie trzech  tras Nordic Walking. Impreza rozpoczęła się oficjalnym odsłonięciem tablicy z trasami nw, która znajduje się przy wejściu do ogrodu.

Więcej…

 

II Papieski Rajd Nordic Walking z olimpijczykami – Szczecin

W sobotę 20.09. 2012 na placu Orła w Szczecinie pod pomnikiem Jana Pawła II zebrała się spora grupa uczestników rajdu. Po oficjalnym otwarciu i złożeniu wiązanki pod pomnikiem polskiego papieża przez delegację olimpijczyków, cała grupa ruszyła na trasę.

Więcej…

 
Polecamy